Octagon 2.1.1 (ios)

Octagon

Octagon
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Octagon sadece bir sonsuz koşu olmakla kalmayan estetik bir labirent platform oyunu. Üstelik dikkat çekici görseller ve elektronik müziklerle oyunu zenginleştiren detaylar titizlikle hazırlanmış.

Sonsuz koşu ve platform labirenti dinamiklerini harmanlayan Octagon, türünün basit örneklerinden çok daha ileriye uzanan bir oyun zevki vaadediyor. Elektronik müzikler ve poligon grafiklerindeki renk seçimleri ile birlikte farklı bir estetik yakalayan bu oyun, 8 şeritli bir sekizgenin iç kısmında koridoridordan koridora sıçramanız gereken bir yapıya sahip. Doğru rotayı yakalayabilmek için manevra kabiliyetinizin iyi olmalı. Önünüze rastgele ve zorlama engellerin çıkmasından ziyade altınızdaki platformun kıvrımlarına göre hareket etmeniz daha takip edilebilir bir oyun deneyimi sunduğu için çabuk sinirlenenleri üzmeyecek bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyunda kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün ve reklamsız bir oyun keyfi ile birlikte sonsuz modda oynamanız da mümkün.

Oldukça sade bir Arcade oyunu havasını taşıyan Octagon oynarken yapmanız gereken şey hızlı hareket edip reflekslerinize hakim olmak. Yürüdüğünüz yol başka açılara doğru kıvrılırken sizin de aynı zamanda hareket edip uyum sağlamalısınız. Önünüze birden çıkan çukurlardan kaçabilmek için zıt yer çekiminden yararlanıp üst tarafınıza kaçmanız da mümkün. Hem grafikleriyle hem de müzikleriyle etkileyici olmayı başaran bu oyunu deneyimlerken türdeşlerinden ne denli farklı olduğunu anlayacaksınız.