Odeabank 1.1.0 (ios)

Odeabank

Odeabank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Odeabank, iPhone ve iPad cihazlarınızdan bankacılık işlemlerinizi halledebileceğiniz bir finans uygulamasıdır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bankacılık işlemleri de internet üzerinden kolaylıkla halledilebiliyor. Buna paralel olarak mobil platformlara destek ise her geçen gün artıyor. Odeabank bankacılık sektöründe henüz yeni olsa da, oldukça basit ama güzel mobil uygulamasını devreye soktu. 

Odeabank, bankacılık işlemlerinizi iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden rahatlıkla halledebileceğiniz bir finans uygulaması. Müşterisi olun veya olmayın mobil uygulama üzerindeki birkaç özellikten de faydalanabiliyorsunuz. Herhangi bir şubeye gitmeye gerek kalmadan Müşteri Ol seçeneği ile bankada hesap açabiliyorsunuz. Bunun yanında hali hazırda bir Odeabank müşterisiyseniz ATM ya da şubeden yapabileceğiniz tüm işlemleri birkaç dokunuşla halledebilirsiniz. 

Özellikleri=

  • Kart bilgilerini görüntüleme
  • Tüm para gönderme, fatura ödeme ve yatırım işlemleri
  • İletişim merkezi ile sesli veya görüntülü görüşme
  • QR kodlu çek kontrol özelliği
  • Döviz çevirici, mevduat/kredi hesaplama ve piyasa verileri gibi seçenekler,

Bunların yanında Odeabank Pass'O ile Sms şifresi ile üretebileceğiniz tek kullanımlık şifreleri kullarakta ister bilgisayar ister mobil uygulamadan sisteme giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca akıllı cihazınız destekliyorsa parmak izinizle de uygulamayı kullanmak mümkün.

Uygulamayı ücretsiz olarak App Store üzerinden indirebilirsiniz. 

YORUMLAR