OvenCloud

OvenCloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OvenCloud, tüm videolarınızı bulut depolama üzerinde güvenli bir şekilde saklayarak dilediğiniz zaman ve cihaz ile izleme imkanı sunan ücretsiz bir iOS uygulaması.

OvenCloud, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak kendi medya deponuzu oluşturarak istediğiniz tüm videolara dilediğiniz zaman ve dilediğiniz cihaz üzerinden ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir iOS bulut depolama uygulaması.

Pek çok bulut depolama servisi olmasına rağmen özellikle videolar için geliştirilen uygulama, videolarınızı ücretsiz olarak senkronize ederek bulut depolama üzerinde saklamanızı ve açarak izlemenizi sağlıyor.

Sadece iPhone ve iPad değil, bulut üzerinde bulunan videolarınıza PC ve Mac'ler üzerinden de erişebilme imkanı sunan uygulamanın kullanımı da son derece rahat. Bu nedenle kullanırken herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.

Tüm videolarınızı tek bir platformda toplayıp düzenli olarak tutma fırsatı sunan OvenCloud, videolar için farklı ve özel fonksiyonlar da sunuyor.

Bulut depolama içerisinde bulundurduğunuz videoları izlemek dışında kolayca paylaşabileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunulmasına rağmen uygulama içerisinde ücretli seçenekler de size sunuluyor. Fakat ücretsiz olarak da sınırsız şekilde video izleme imkanına sahipsiniz.

Son derece sade ve yararlı olan OvenCloud'u iPhone ve iPad'lerinize indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Özellikle sürekli video çekimi yapıyor ve videolarınızı tek bir yerde düzenli tutmak istiyorsanız bir göz atın derim.

YORUMLAR