Overkill 2 1.4.1 (ios)

Overkill 2

Overkill 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Overkill 2, rakiplerinizi yok etmek için ölümcül silahlar kullanacağınız ücretsiz bir iOS aksiyon oyunudur.

Eğer yeni bir aksiyon oyunu arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Overkill 2 sahip olduğu birçok silah seçeneği ile gerçek bir aksiyon oyunu olarak iOS cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir. Oyundaki esas amacınız düşmanlarınızı öldürmek. Bu tür oyunların ortak noktası düşmanları yok etmek olsada, Overkill 2 sahip olduğu gerçekçi grafikler ile rakip oyunların bir adım önüne çıkmaktadır.

Oyuncular 40 farklı 3 boyutlu silah arasındna istediğini seçerek zaman içerisinde güçlendirebilir ve böylece rakiplerini çok daha rahat bir şekilde yok edebilir. Silah dışında da rakiplerinizin üzerinde kullanmanız için bir çok eşya bulunmaktadır. Oyunun kontrolleri oldukça rahat. Oyun içerisindeki bölümleri geçtikçe zorluk seviyesi artmaktadır. Bu sayesde atış yeteneklerinizi farklı zorluklarda test edebiliyorsunuz. Tabanca, tüfek, sniper ve makineli silahlar arasından favorinizi seçerek rakiplerinizle yüzleşerek onların sonunu getirmelisiniz.

Özellikler:

  • 30'dan fazla gerçekçi silah türü
  • Güçlendirilebilir silahlar
  • Muhteşem grafikler ve kolay kontrol mekanizması
  • Tekli yaşam modu
  • Liderlik sıralaması
  • Zırh ve diğer destek eşyaları

iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz en iyi aksiyon oyunları arasında yer alan Overkill 2'yi ücretsiz olarak indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.