Overkill 3 1.1.2 (ios)
Overkill 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    354

  • Üretici

    Game Troopers

Overkill 3 TPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur

Overkill 3 hem görsel hem de içerik olarak yüksek başarıyı yakalamayı başaran TPS türünde bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Overkill 3'de bizi gelecekte geçen bir hikaye bekliyor. Fakat bu gelecek çok da aydınlık bir gelecek değil; çünkü insanoğlu baskıcı bir iktidar tarafından yönetilmektedir. Bu iktidar insanların kendisini desteklemesi ve itaat etmesi için her türlü yolu denemekte, gücünü insanlar üzerinde kötüye kullanmaktadır. Bu baskı karşısında sadece az sayıda insan direnebilmektedir. Biz de oyuna bu insalara önderlik etmek ve onların bu baskıdan kurtulmasına yardımcı olmak amacıyla dahil oluyoruz ve savaşmaya başlıyoruz.

Overkill 3'te çeşitli görev türleri yer alıyor. Bu görevleri tamamlamak için karşımıza çıkan düşman askerlerini ve zırhlı savaş araçlarını yok etmemiz gerekiyor. Bize oyun içerisinde yüzlerce silah seçeneği sunulmakta. Bu silahları modifiye etmek için de çok syaıda seçeneğe sahibiz. Overkill 3'ün sernin bir önceki oyundan en büyük farkı kamera açısının değişmiş olması. Artık kahramanımızı 3. şahıs bakış açısını kullanarak önetiyoruz.

Overkill 3 grafik olarak mobil cihazlarınızda göreileceğiniz en kaliteli oyunlardan biri. Güzel grafikler başarılı bir optimizasyon ile birleşiyor ve oyun iOS cihazlarınızda akıcı bir şekilde çalışabiliyor. Overkill 3'ü aksiyon oyunu seven her oyuncuya tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR