Paint for Friends

Paint for Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paint for Friends, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz arkadaşlarınızla resim yapma uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinde arkadaşlarınızla anlatmak istediğiniz kelimeleri resimler çizerek dile getirmenize olanak sağlayan Paint for Friends gerçekten çok eğlenceli ve keyifli zaman geçirebileceğiniz bir uygulamadır.

Oyun aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olduğu için anlatmak istediğiniz veya anlamanız gereken kelimelerle ilgili herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Ayrıca yabancı dilinizi geliştirmek gibi bir niyetiniz varsa oyunu farklı dil seçenekleriyle oynayabilir ve kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız veya bir başkası tarafından çizilen kelimeleri ne kadar çabuk tahmin ederseniz, o kadar çok puan alacağınız gibi arkadaşınıza da daha çok puan kazandırmış olursunuz. Topladığınız bu puanlar sayesinde adınızı en çok puan toplayanlar listesine yazdırabilirsiniz. Tabi bu kısmın çok kolay olduğunu söyleyemeyeceğim.

Facebook hesabınızla giriş yaparak, Facebook üzerindeki arkadaşlarınızla oyunu oynayabilir ve onların çizdikleri resimleri tahmin etmeye çalışabilirsiniz.

Sürekli olarak güncellenen oyun sizlere yeni kelimeler ve birçok yeni özellik sunmaya devam etmektedir.

Resim yapma yeteneğinize ve arkadaşlarınızın çizdiği en hızlı şekilde anlayabileceğinize güveniyorsanız Paint for Friends'i hemen telefonunuza kurmalısınız.

YORUMLAR