Paul Pixel - The Awakening 1.0 (ios)

Paul Pixel - The Awakening

1.0
Paul Pixel - The Awakening
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paul Pixel - The Awakening mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Paul Pixel - The Awakening eğer senaryo odaklı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Paul Pixel - The Awakening sıradışı ve bir o kadar da ilginç bir hikayeye sahip. Oyunumuzun kahramanı olan Paul hiç de süper kahraman yetenekleri olmayan, sıradan bir vatandaştır. Paul'un kaderi ise uzaylılar dünyayı istila etmeye gelince değişiyor. Uzaylılar salgın hastalık yayan zombileri dünyaya salıyorlar. Bu salgını ve zombileri durdurabilecek tek kişi ise bir şekilde Paul oluyor. Paul, dünyayı kurtarabilmek için çok da gönüllü olmadığı uzun bir yolculuğa çıkıyor ve biz de ona bu yolculukta eşlik ediyoruz.

Paul Pixel - The Awakening, 2 boyutlu bir point & click macera oyunu. Oyunun yapısı bize Monkey Island serisinin ilk oyunlarını hatırlatmakta. Paul Pixel - The Awakening bu oyunlardaki yapıyı dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış bir arayüzle birleştirmekte.

Paul Pixel - The Awakening, renkli bir görünüm sunan retro tarzda grafiklere ve bu retro tarzı tamamlayan seslere ve müziklere sahip bir oyun. Oyun toplamda 2.5 - 3 saatlik bir oyun süresi sunuyor.

YORUMLAR