PHIND 1.0.2 (ios)

PHIND

PHIND
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PHIND, hakkında bilgi sahibi olmak istediğimiz mekanları keşfetmemizi sağlayan faydalı bir uygulama.

PHIND, yeni yerler ve mekanlar keşfetmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcılarının kullanabilecekleri bir gezi rehberi uygulaması olarak görev yapıyor.

Özellikle farklı kültürleri tanımak için sık sık yurtdışı seyahatlerine katılan kullanıcıların hoşuna gidebilecek karakteristiklere sahip olan PHIND bizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Uygulama ile yapabileceklerimizin sınırları epey geniş. Kullanıcı bazlı çalıştığı için daima yeni bir şeyler keşfetme şansına sahip oluyoruz. Aynı şekilde biz de gidip gördüğümüz ve hoşumuza giden mekanları uygulama üzerinde paylaşabiliyor ve diğer kullanıcılara ışık tutabiliyoruz.

PHIND sayesinde;

  • Fotoğrafını çektiğimiz anıtlar hakkında detaylı bilgilere kavuşabiliyor,
  • Çevremizde bulunan en iyi restoran ve kafeler hakkında bilgi toplayabiliyor,
  • Gitmek istediğimiz mekanların konum ve ulaşım bilgilerine göz atabiliyor,
  • Keşfettiğimiz mekanları arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Uygulamada sunulan mekanlar farklı başlıklar altında toplanmış. Kafeler, restoranlar, anıtlar, tarihi eserler, sanatsal aktiviteler ve dahası uygulama içerisinde bulunan kategoriler altında toplanıyor. Bu sayede aradığımız şeye çok daha hızlı bir şekilde erişim sağlayabiliyoruz.

Genel anlamda başarılı bir çalışma karakterine sahip olan PHIND, gezip görmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi.