PhotoPhix 1.63 (ios)

PhotoPhix

PhotoPhix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olan PhotoPhix'i iOS işletim sistemli cihazlarınıza indirebilir ve fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.

PhotoPhix ücretsiz olarak indirebileceğiniz kapsamlı bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Uygulamanın en ilgi çeken yanlarından biri farklı sayıda fotoğraf düzenleme aracına sahip olmasıdır.

Bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza kenarlıklar, yazılar, çıkartmalar, şekiller, efektler ve filtreler ekleyebilirsiniz. Uygulamada bunlardan onlarca adet mevcut ve hepsi ücretsiz olarak eklenebiliyor. Bildiğiniz gibi bazı uygulamalar sundukları bazı özellikler için fazladan ücret talep ediyor fakat PhotoPhix'te bu tarz bir durum söz konusu değil.

Diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarında gördüğümüz gibi PhotoPhix'te de sosyal medya desteği mevcut. Düzenlediğiniz fotoğrafları bu özelliği kullanarak çeşitli sosyal medya platformlarında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü kolay kullanım özelliklerine sahip. Ekranın alt kısmında yer alan özellikler ile fotoğraflarınızı düzenleyebiliyorsunuz.

Temel seviye bir fotoğraf düzenleme aracı arıyorsanız PhotoPhix'e göz atmanızı öneriyorum. En iyisi olmasa da işinizi görecektir.