Pokemon Playhouse 1.0 (ios)

Pokemon Playhouse

1.0
Pokemon Playhouse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pokemon Playhouse iOS işletim sistemi kullanan cihazlarda çocuklarının oynayabilmesi için yapılmış bir Pokémon oyunudur.

Pokemon Playhouse, iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz, Pokémon temalı bir tür evcil hayvan besleme oyunudur.

2016 yılında piyasaya sürülen Pokémon GO, tam bir çılgınlığa dönüşmüş ve dünyanın her yerinde oynanmaya başlanmıştı. Bu oyundan milyarlarca dolar kazanan The Pokémon Company, mobil platformlar üzerinden yeni gelirler kazanmak için bu sefer hedef kitlesini değiştirdi ve sadece çocuklara hitap eden ve yine Pokémon'u tema alan bir oyun geliştirdi.

Pokémon Playhouse, çok küçük yaştaki oyuncuların oynaması için geliştirilmiş yapımlardan bir tanesi olmasının yanı sıra aslında itiraf etmek gerekirse evcil hayvan besleme oyunlarına ilgi duyan yetişkinlerin de dikkatini çekebilecek kadar ayrıntılı hazırlanmış bir yapım. Oyunda asıl amacımız, yakaladığımız Pokémonları beslemek ve temiz tutmak. Onları bulmak için yine çimenlere gitmemiz gerektiği gibi bu sefer Pokémon'ları yakalamak için üzerlerine fener tutmanız yeterli oluyor. Pokémon'lara dair küçük bilgiler de alabildiğiniz oyuna dair ayrıntılı bilgilerse aşağıdaki videoda:

YORUMLAR