Pokemon TGC Online 2.23 (ios)

Pokemon TGC Online

Pokemon TGC Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pokemon'un resmi kart oyununu dijital oynamak isteyenler için artık iPad de bir çözüm yolu. Pokemon TCG Online sayesinde internet üzerinden sınırsız rakiplerle kapışın.

Pokemon'un resmi kart oyunu için çıkan mobil bir uyarlama olan Pokemon TCG Online, Pokemonlar aracılığıyla deste kurup karşınızdaki oyuncuyla mücadele ettiğiniz bir oyun. Oyunda sahip olduğunuz kartlar Pokemon oyunlarından ve çizgi serilerinden alışık olduğunuz ve sevdiğiniz karakterlerden oluşuyor. Nintendo'nun senelerdir derinlik kattığı ve önemini hiç yitirmeyen bir oyun serisinin kahramanlarını kullanarak stratejik bir savaşa girmek istiyorsanız bu kart oyunu sizin için ideal bir seçim. Online ortamda rakiplerle kapışabildiğiniz bu oyun masa üstü setine sahip olup oynayacak rakip bulamayanlara ilaç gibi gelecektir.

Bu uygulama ile edindiğiniz kartları Pokemon Trainer Club hesabınıza aktarmanız mümkün. Böylece masaüstü versiyonunda bu oyun ile etkileşimli bir deste kurabilirsiniz. Kurduğunuz desteler Magic the Gathering serisini andırır bir şekilde belli elementler üzerine kurulu. Bunlar; Grass, Fire ve Water olmak üzere ilk Pokemon oyununa sadık bir şekilde ana kategorilere sahip. Oyuna yeni başlayacak olanların paniklemesine gerek yok. Dinamikler herkesin aşama aşama bilgi edinebileceği şekilde tasarlanmış.

Oyun her ne kadar iOS platformunu destekliyor olsa da ihtiyacınız olanlar arasında Retina ekranlı bir iPad ve sürekli bir internet bağlantısı var. Dolayısıyla internet paketiniz bitmek üzereyse yolda bu oyunu oynamak konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR