Pop Plants

Pop Plants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Pop Plants mobil oyunu, detaylı bir hikayeyle desteklenmiş klasik üçlü eşleştirme üzerine kurulu bir tür bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Pop Plants mobil oyunu, bulmacaları çözerek dünyada kaybolan güzellikleri tekrar canlandırmaya çalışacağınız sağlam bir hakiye üzerine kurulu bir tür bulmaca oyunudur.

Pop Plants mobil oyununda sizin tek yapmanız gereken üçlü eşleştirme tarzı bulmacaları çözmek. Ancak detaylı bir hakiye üzerine kurulu olan oyunun neresine etki ettiğinizi bilmekte yarar var. Zira hikayeyi bilmek sizleri oyuna motive edecektir.

Pop Plants oyununun senaryosuna göre Ana Tanrı Nero’nun kızları Asha ve Tania anlaşmazlığa düşerler. Bu anlaşmazlıkta Asha meleklerin tarafında, Tania ise şeytanın yanındadır. Bu iyi-kötü savaşının en büyük kaybedeni ise dünya olacaktır. Zira dünyadaki tüm güzellikler bu savaşta telef olmuştur. Bu duruma çare bulmak isteyen Asha ise beraberindeki perileri güzellikleri yaymakla görevlendirir. Bunun için ise periler kendilerine verilen tohumları dağıtmak durumundadır. Siz bulmacaları çözdükçe de bu tohumlar dağılacak ve güzellikler yeniden ortaya çıkacak.

Bekleme zamanlarında ve boş anlarınızda keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olan Pop Plants’i AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR