PopStar Ice 1.5.0 (ios)

PopStar Ice

PopStar Ice
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PopStar Ice, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

PopStar Ice, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefon cihazlar üzerinde oynanabilecek bir bulmaca oyunudur. Zevkli bir oyun olarak karşımıza çıkan oyunda renkli blok küpleri patlatarak puan elde ediyoruz.

Popüler bulmaca oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan oyunda rengarenk küplerden aynı renkte olanları patlatıyoruz. Aynı renkte iki blok yanyana gördüğünüzde patlatın ve aksiyonu başlatın. Bir kere patlattığınız zaman diğer küpler de zincirleme olarak patlıyor ve ortaya eğlenceli görüntüler çıkıyor. Bölümleri geçmek için gereken puana erişmeli ve kısa sürede oyunu bitirmelisiniz. Zorlu bölümler arasında elde ettiğiniz skoru dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilir ve kendinize yeni rakipler arayabilirsiniz. Bağımlılık yapıcı etkisi bulunan PopStar Ice oyununu elinizden bırakamayacaksınız. Farklı oyun modları da bulunan oyunda sürekli etkin olacaksınız.

Oyunun Özellikleri;

  • Çeşitli görsel animasyonlar
  • Farklı oyun modları
  • Sosyal hesaplar ile entegre
  • Göz alıcı grafik kalitesi

PopStar Ice oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

YORUMLAR