Pororo Penguin Run

Pororo Penguin Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    1,383

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Pororo Penguin Run, Pororo the Little Penguin animasyon filminin resmi oyunudur.

Pororo Penguin Run, maceradan maceraya atılan çılgın ve sevimli bir pengueni ve arkadaşlarını yönettiğimiz bir sonsuz koşu oyunudur. Pororo’nun eğlence dolu dünyasına atılmaya hazır olun.

3 boyutlu bir animasyon filmi olan Pororo the Little Penguin’in resmi oyunu olan Pororo Penguin Run’da çizgi filmdeki tüm karakterler koşma imkanı buluyoruz. Günlük ve haftalık görevler de içeren oyunda amacımız önünümüze çıkan engelleri aşarak, yıldız ve altınları toplamak ve koşabildiğimiz kadar koşmak. Yol boyunca karşımıza çıkan altınlar oldukça önemli. Zira yeni karakterlerle oynayabilmemiz için yüklü bir altınımızın bulunması gerekiyor. Kazandığımız altınlarla açtığımız karakterlerin her biri farklı yeteneklere sahip. Macerayı seven çılgın penguen Pororo, minik dinazor Crong, bilim adamı olmayı hayal eden ufak tilki Eddy, robot Rody, büyük kutup ayısı Poby, uçabilen ve kendisini dönüştürebilen ufak dinazor Tongtong, arkadaşlarına gözü gibi bakan kunduz Loopy, sporcu dişi penguen Petty oyunda yöneteceğiniz karakterler arasında yer alyor.

Buz saraylarından karlı kasabalara eğlenceli birçok pistte yarıştığımız oyunda engelleri daha kolay aşmamızı sağlayan güçlendiriciler de bulunuyor. Mıknatıs, yenilmezlik, roket ve uçuş adını taşıyan bu güçlendiriciler koşu esnasında ansızın karşımıza çıkıyor ve kısa sürede fazla puan toplamamızı sağlıyor. Karakterlerimizi ister telefonumuzu eğerek istersek dokunmatik kontrolleri kullanarak yönlendirilebiliyoruz.

Eğer iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz kolay ama eğlenceli bir koşu oyunu arıyorsanız Pororo Penguin Run’ı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR