ProGO

1.1
ProGO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ProGO, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ulaşım yardımcı uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

ProGO, transfer işlemlerinizi güvenli ve huzurlu bir şekilde gerçekleştirme imkanı sunan harika bir servistir. iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz uygulama ile şehir içi taşıma işlemlerinizi kolay yoldan halledebiliyorsunuz.

Şehir içi transfer işlemlerinizi kolay yoldan halledebileceğiniz bir uygulama olan ProGO, Türk bir şirket tarafından hizmete sunulmuştur. Gideceğiniz yere kısa sürede ulaşmanıza ya da konuklarınızı ulaştırmanıza yardımcı olan ProGO ile kısa süreli seyahatler çok daha konforlu olabiliyor. Kişilere ve kurumlara hizmet sunan ProGO, zorlukları bir kenara bırakmanıza da bir hayli yardımcı oluyor. İstanbul, Ankara, Muğla, İzmir ve Antalya bölgelerinde faaliyet gösteren uygulama, bu şehirlerin havalimanlarından misafir almanız için oldukça ideal diyebilirim. Eğer taşıma işleriyle ilgileniyorsanız ve aynı zamanda da ucuz hizmet arayışındaysanız ProGO'yu sakın kaçırmayın.

ProGO uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR