Rayman Fiesta Run 1.1.1 (ios)

Rayman Fiesta Run

Rayman Fiesta Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    176

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Rayman Fiesta Run, efsanevi karakter Rayman'ın yeni oyunudur.

Rayman Fiesta Run, harika grafikleri ve sürükleyici oynanışı ile dikkat çeken tüm iOS cihazlarıyla uyumlu platform türünde bir oyundur. Milyonlarca oyuncunun beğenerek oynadığı Rayman Jungle Run’ın bir sonraki oyunu olan Fiesta’da sevimli kahraman Rayman artık daha güçlü ve yeni yetenekler kazanmış durumda.

Fiesta’da geçen birbirinden zorlu 75’den fazla bölümün yer aldığı oyunda karşınıza çıkan engelleri aşarak ilerliyor, en fazla puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Zekice hazırlanmış tuzaklar, bulmacalar ve zayıf yönlerini keşfedeceğiniz bölüm sonu yaratıkları oyuna heyecan katan öğeler arasında yer alıyor. Efsanevi karakterimiz Rayman, bu engelleri aşmak için adeta şekilden şekile giriyor. Kimi zaman yüzerek, kimi zaman zıplayarak, kimi zaman kayarak, kimi zaman da küçük bir kahrama dönüşerek önünüzdeki engelleri aşıyorsunuz. Bölüm sonu yaratıklarını daha kolay yenmenizi sağlayacak güçlendirmeleri almak ve harika ödüller kazanmak için uçan sarı yaratıklara dokunmanız gerekiyor.

Bir önceki oyun olan Rayman Jungle Run’da harika görünen grafikler Rayman Fiesta Run’da daha da geliştirilerek göz kamaştırıcı hale getirilmiş. Modellemeler –mobil platforma göre- oldukça başarılı. iOS oyun kumandası desteği de sunan oyunda yaptığınız her şeyi Facebook’taki arkadaşlarınızla paylaşabiliyor, dünya haritası üzerinden arkadaşlarınızı takip edebiliyorsunuz.

Rayman Fiesta Run, hem iPhone hem de iPad’inizde ister dokunmatik ekran üzerinden isterseniz de iOS oyun kumandanızla oynayabileceğiniz aksiyon dolu sahneler içeren mükemmel bir platform oyunu.

YORUMLAR