Rivet News Radio 2.0.1 (ios)

Rivet News Radio

Rivet News Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rivet News Radio ile size özel haberleri kolayca iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Rivet News Radio uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz özelleştirilmiş bir radyo uygulaması olarak karşımıza çıktı ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Uygulama sadece haberler üzerine özelleştiği için sahip olduğu radyo yayınları da bu temel üzerinde şekilleniyor ancak onu diğer benzeri uygulamalardan oldukça farklı kılan özellikler var.

Bunlardan en önemlisi, uygulamanın sizin hangi haber türlerini sevdiğinize göre sunduğu haberlerin değişiklik göstermesi. Yani en son haberler, sanat, iş dünyası, yaşam, bilim ve diğer tüm kategorileri belirledikten sonra sevdiklerinizi seçiyorsunuz ve uygulama bu kategoriler arasından size seçmece haberleri sunuyor. Her ne kadar yayın dili İngilizce olsa da yabancı dili olan kullanıcıların beğeneceğine inanıyorum.

Uygulamanın arayüzü de seçimleri ve haber dinlemeyi çok kolay hale getiren basit bir yapıyla hazırlanmış. Dolayısıyla ilk bir kaç dakika içerisinde neyin nerede olduğunu hemen bulmanız mümkün. İlgi alanına dayalı radyo yapısının da sorunsuzca haberleri sunabildiğini belirtelim.

Hoşunuza giden haberleri sosyal ağ hesaplarınız ve e-posta üzerinden paylaşmanızı sağlayacak butonlar da uygulama içerisinde mevcut. Rivet News Radio'nun sık kullanılanlar listesi sayesinde istediğiniz haberleri bir kenarda saklayabiliyor ve böylece daha sonra yeniden dinleyebiliyorsunuz.

Eğer klasik haber akışlarından sıkıldıysanız ve size özel olarak hazırlanmış haberleri mobil cihazlarınızdan dinlemek isterseniz Rivet News Radio'yu kaçırmamanız gerekiyor.

YORUMLAR