Ruzzle Adventure 1.2.1 (ios)

Ruzzle Adventure

Ruzzle Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ruzzle Adventure oyunu sayesinde iPhone ve iPad'lerinizde kelime bulmacalarını tamamlayabilirsiniz.

Ruzzle Adventure, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz kelime bulmaca oyunlarından bir tanesi ve sahip olduğu Türkçe desteği sayesinde hiç zorlanmadan kelime oyunları oynamanıza olanak tanıyor. Akıllıca hazırlanmış bölümler ve akıcı oynanış sayesinde oyundan büyük keyif alacağınıza eminim.

Oyunun grafikleri ve sesleri de atmosferine oldukça katkı yapıyor. Bu konuda gözüme çarpan herhangi bir hata ya da eksiklik olmadığı için kendinizi oyunun gidişatına kaptıracağınıza eminim. Oyunda varolan yüzlerce farklı seviye giderek daha zorlu hale geliyor ve böylece oyunda ustalaştıkça sizi daha da zorlayacak bölümlerle karşılaşıyorsunuz.

Arkadaşlarınızla puanlarınızı yarıştırmak isterseniz kullanabileceğiniz bir skor listesi de uygulamada mevcut. Dolayısıyla heyecan hiç bir zaman durmak bilmiyor ve başkalarıyla yarışmak oldukça keyif veriyor.

Oyunun harf sürüklemeli yapısından dolayı ilerlemek de bir o kadar kolay. Böylece otobüste, evde, işte ve her yerde tek elinizle hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Bir kelime bulma oyunu olduğu için kelime dağarcığınızı arttırabilecek bir yapıya sahip olduğunu da eklemeden geçmemek gerek.

Bölümlerin içerisinde bulunan bazı bonuslar sayesinde zorlandığınız bölümleri geçmek de daha kolay hale gelebiliyor. Eğer yeni ve etkileyici bir kelime bulmaca oyunu arıyorsanız Ruzzle Adventure'a göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR