Şarkılar - Şarkı Sözleri 1.5 (ios)

Şarkılar - Şarkı Sözleri

1.5
Şarkılar - Şarkı Sözleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şarkılar - Şarkı Sözleri, adından da rahatlıkla anlayacağınız üzere şarkı sözlerini ve hatta kliplerini bularak dinleyip izleyebileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Şarkılar - Şarkı Sözleri, istediğiniz şarkıların sözlerine ulaşmanızı sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır. Sözlerini bulduğunuz şarkıların kliplerini de uygulama üzerinden bularak izleyebiliyorsunuz.

Oldukça modern ve şık bir tasarıma sahip olan uygulama üzerinde onbinlerce yerli ve yabancı şarkı sözü bulunmaktadır. Gökhan Türkmen'den Duman'a, Cengiz Kurtoğlu'ndan Justin Bieber'a kadar istediğiniz tüm şarkıların şarkı sözlerine ve video kliplerine uygulama sayesinde erişmek çok kolay.

En iyiler listesi bulunan uygulama sayesinde en popüler ve sevilen yeni şarkıları keşfedebiliyorsunuz. Ayrıca beğendiğinz şarkıları Facebook ve Twitter hesaplarınız üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Yeni şarkılara önem veren uygulama bir çok platformdan önce sözlerini ve kliplerini uygulamaya eklemektedir.

Sizde dinlediğiniz şarkıların sözlerini merak edip arıyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR