Mobil Telefonuzdan Parti Verin! İşte Android için En İyi Karaoke Uygulamaları

Android cihazlarınızda yüzlerce şarkının enstrümental versiyonlarıyla şarkı söylemenin tadına varabileceğiniz en iyi karaoke uygulamalarını sıraladık.

Mobil Telefonuzdan Parti Verin! İşte Android için En İyi Karaoke Uygulamaları

Karaoke yapmayı seven Android kullanıcılarına yönelik hazırladığımız bu listede, yüzlerce şarkının enstrümental versiyonlarıyla şarkı söylemenin tadına varabileceğiniz karaoke uygulamalarını sıraladık. Mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

1. Sing!

Pop, rock, hip-hop ve müzikal gibi geniş bir müzik kütüphanesi olan Sing! uygulamasında şarkıları yüksek kaliteli olarak dinleyebilir, düet özelliği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca, şarkı performanslarınızı kaydederek sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanı da sunuluyor.

2. Yokee

YouTube’da yer alan video klipler üzerinde şarkılara eşlik edebilmenizi sağlayan Yokee uygulaması da farklı tarzlarda yüzlerce şarkıyı sizlere sunuyor. Kayıtlarınıza çeşitli ses efektleri de uygulayabileceğiniz Yokee uygulamasında kaydettiğiniz şarkıları sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

3. Red Karaoke

Farklı türlerde ve dillerde yüzlerce şarkı arşivi sunan Red Karaoke uygulaması da yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz oldukça başarılı bir uygulama. Şarkı sözlerini müzikle birlikte sunan uygulamada şarkı adı, sanatçı, tür ve dil gibi kriterlerde arama yaparak sevdiğiniz şarkıları kolayca bulabilmeniz mümkün. Çeşitli ses efektlerini kayıtlarınıza uygulayabileceğiniz Red Karaoke uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor.

4. SingPlay

Diğer karaoke uygulamarından oldukça önemli bir farkla sıyrılan SingPlay uygulaması ile akıllı cihazınızdaki şarkıları karaokeye dönüştürebiliyorsunuz. Bu sebeple internet bağlantısı olmadan da kullanabileceğiniz uygulamada kayıt, şarkı sözü ekleme, ileri ve geri sarma, eko efekti, tempo kontrolü gibi çeşitli özellikler de sunuluyor.

5. Midifun Karaoke

Çevrimdışı bir karaoke uygulaması olan Midifun Karaoke ile kendi şarkılarınızdan oluşan arşivinizi oluşturabilirsiniz. Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamada seçtiğiniz şarkının sözlerini, müzik çaları ve kayıt ekranını aynı ekran üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

6. Karaoke Online

En çok dinlenen şarkıları listeler halinde sizlere sunan Karaoke Online uygulamasında aradığınız şarkıya kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün. Şarkıları favorilere ekleme, video klip üzerinden karaoke yapma, sesli arama özelliği, yüksek kaliteli kayıt, arkadaşlarınızla paylaşma gibi birçok işlevsel özellik sunan Karaoke Online uygulaması tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Android için En İyi Gitar Akort Etme Uygulamaları

Android için Yolculuk Paylaşımı Uygulamaları

YORUMLAR