Şekiller

Şekiller
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda bebeklerinize şekilleri öğretmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Eskiden bebeği olan aileler bir yerlere gittiğinde onları eğlendirmek çok zor oluyordu. Çünkü bütün oyuncaklarını oraya taşıyamıyorlardı. Fakat artık buna gerek kalmadı zira mobil cihazlarda her türlü oyuncak mevcut.

Şekiller de bu oyuncak yerine geçecek uygulamalardan bir tanesi. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama, özel olarak 2-4 yaş aralığındaki bebekler için geliştirilmiştir.

Normalde  aynı şekilli kutuları aynı şekilli deliklerden içeri atarak oynadıkları oyuncağın cep telefonları için geliştirilmiş halini düşünün. Bu oyunda da bebeğinizin amacı  ekrandaki resim içerisine verilen şekilleri doğru ve anlamlı bir şekilde yerleştirmek.

Bu uygulama ile hem bebeğinizin canı sıkıldığında ve sizi rahat bırakmadığında onun eğlenmesini sağlayabilir hem de eğlenirken nöromotor zeka gelişimine katkıda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kendiniz de rahat bir nefes alabilirsiniz.

Eğer sizin de bebeğiniz varsa ve bu tür uygulamalara ihtiyaç duyuyorsanız, Şekiller'i indirip denemenizi tavsiye ederim.