Sky Aces 2 1.01 (ios)

Sky Aces 2

Sky Aces 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkan Sky Aces 2'de düşman uçaklarını avlamaya çalışıyoruz.

Sky Aces 2 uçak oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin dikkatini çekeceğini düşündüğüm ücretsiz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Sky Aces 2 son derece keyifli bir yapıya sahip ve saatler süren bölümleriyle sınırsız eğlence vaat ediyor.

Oyunda ortalama grafikler sunuluyor. Zaten Sky Aces 2 kendini tanıtırken uçak simülasyonu olarak tanımlamıyor. Dolayısıyla simülasyon kalitesinde grafikler beklemek hata olur. Yine de gerek oynanış gerekese eğlence olarak başarılı seviyelerde yer alıyor. Oyunu oynarken herhangi bir problemle karşılaşmıyoruz. Akıcı kontroller ve hareket kabiliyeti oyundan alınan keyfi artırıyor.

Oyunda ittifak veya itilaf kuvvetlerinden birisini seçerek havalanıyoruz. Temelden başladığımız oyunda elde edeceğimiz çok fazla rütbe mevcut. Sergilediğimiz başarılı performanslar ile bu rütbeleri birer birer kazanabiliyoruz. Oyunun en iyi yanı ise sürekli satın alma yapmaya zorlayan sıkıcı reklamların yer almaması.

Ekranda yer alan butonları kullanarak uçağımızı yönlendirebiliyoruz. Okları kullanarak uçağı alçaltıp yükseltebilir, ateş etme butonlarını kullanarak düşmanları yok edebiliyoruz. Savaş uçağı oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm Sky Aces 2 son derece keyifli bir oyun.

YORUMLAR