SmartNews 2.2.1 (ios)

SmartNews

SmartNews
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    19

  • Üretici

    SmartNews, Inc.

SmartNews ilgi çekici haberleri bir araya toplayan bir mobil haber uygulamasıdır

SmartNews milyonlarca makaleyi analiz ederek içlerinden en dikkat çekici olanları bir araya toplayarak size sunan bir mobil haber uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz SmartNews arayüzünün şıklığı ve okumatı çok daha kolay hale getiren sade görünümüyle ön plana çıkmakta. Normalde haber sitelerine girdiğinizde farklı tasarımlarla karşılaşmaktasınız. Fakat bu tasarımlardan bazıları hoşunuza gitmeyebilir veya gözlerinizi haberleri okurken yorabilir. İşte SmartNews size bu konuda çözüm sunuyor.

SmartNews hergün 10 milyonun üzerindeki makaleyi araştırmakta ve aralarından en çok beğenilenleri filtrelemektedir. NBC News, TechCrunch, The Huffington Post, Bleacher Report, The Verge, Quartz, Vox.com, Reuters, AP, Perez Hilton gibi dünyaca ünlü kaynaklardan elde edilen bu makaleler SmartNews'in SmartView özelliği sayesinde hızlı bir şekilde yüklenebilmekte ve saniyeler içersinde görüntülenebilmekte. Uygulama içerisinde makaleler kategoriler altında toplanıyor. Farklı renklerle işaretlenen bu kategorilere ekranın üst bölümünden erişilebiliyor. Dilerseniz kanallarınızı da düzenleyebiliyorsunuz.

SmartNews'in en kullanışlı yönü çevrimdışı olsanız bile haberleri takip etmenize izin vermesi.

YORUMLAR