Smartsheet 2.0 (ios)

Smartsheet

2.0
Smartsheet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smartsheet'i kullanarak günlük yapmanız gereken işleri düzenleyebilir ve projeleriniz daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Smartsheet günlük işlerinizi düzenlemek için kullanabileceğiniz kapsamlı ve fonksiyonel bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Smartsheet’te kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış çok sayıda özellik yer almakta.

Uygulamayı kullanarak kendi planlarını oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilir veya arkadaşlarınızın paylaştığı planları görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınızla daha koordine bir şekilde ilerleyebilir ve geleceğe yönelik projelerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Uygulamada çok sayıda şablon yer alıyor.

Bu şablonlar farklı amaçlara göre düzenlenmiş ve hazırda bekletiliyor. Bunlardan istediğinizi seçip düzenlemeye başlayabiliyorsunuz. Elbette işinize, planınıza veya beklentinize göre bu şablonları düzenleyebiliyorsunuz. Yani tamamen kişiselleştirilebilir özellikler sunulamkta. Belli kalıplar içinde sıkışmak zorunda değilsiniz.

Uygulamayı kullanarak;

  • Veri tabloları hazırlayabilir
  • Yapılacaklar listesi oluşturabilir
  • Günlük işlerinizi düzene sokabilir
  • Oluşturduğunuz içerikleri arkadaşlarınızla paylaşabilir
  • İş bölümü yapabilir
  • Grup içersindeki çalışma verimini görüntüleyebilirsiniz

Kalabalık gruplar halinde çalışmanızı gerektiren bir işiniz varsa Smarsheet’i kullanarak yapmanız gereken her görevi düzenli bir şekilde yapabilirsiniz.

YORUMLAR