Smoothie Swipe 1.3.52 (ios)

Smoothie Swipe

Smoothie Swipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleme oyunudur.

Smoothie Swipe, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir üçlü eşleştirme oyunudur. Üçlü eşleştirme oyunları herkese hitap etmese de fanatikleri hala sıkılmadan oynamaya devam ediyorlar. Eğer siz de bu oyunları seviyorsanız yeni çıkan Smoothie Swipe'ı denemelisiniz.

Smoothie Swipe; Thief, Mini Ninjas, Hitman Go gibi başarılı oyunların yapımcısı Square Enix firmasının son oyunu. Önceki oyunları kadar başarılı olan oyunda bu kez farklı bir tarz denenmeye karar verilmiş ve üçlü eşleme oyunu olarak geliştirilmiş.

Oyunda farklı adalarda oynuyorsunuz ve her adanın kendine özgü özellikleri var. Yani her adada oyunun mekanikleri biraz daha farklılaşıyor ve bu yüzden de oyunu sıkıcı olmadan uzun süre oynayabiliyorsunuz.

Oyunda 400'den fazla level bulunması da uzun süreli eğlenceyi garantiliyor. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda isterseniz oyun içi satın almayı kullanıp çeşitli ekstra eşyaları da satın alabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla birlikte de oynayabileceğiniz oyunda liderlik listelerinde yükseklere çıkabiliyorsunuz. Ayrıca biden fazla cihazda oynamak istiyorsanız da oyun bütün cihazlarınızla senkronize oluyor.

Eğer siz de üçlü eşleştirme oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR