Snapsolve

Snapsolve
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snapsolve, karşılaştığımız problemleri çözmek ve ödevlerimizde yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir uygulama.

Snapsolve, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir eğitim uygulaması olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar arasında kesintisiz bir iletişim ağı kuran bu uygulama sayesinde, ödevlerimiz ve derslerimiz esnasında karşılaştığımız problemlerin fotoğrafını çekerek diğer kullanıcılardan yardım isteyebiliyoruz.

Uygulamanın çalışma mantığı son derece basit dinamikler üzerine kurulu. Yardım alabilmek için sadece karşılaştığımız problemin fotoğrafını çekip göndermemiz yeterli oluyor. Sorunun cevabını bilenler anında dönüş yaparak bize çözümü ulaştırıyorlar.

Snapsolve'un en iyi yanlarından bir tanesi de her konudan ve her seviyeden problemin cevabına ulaşabilmemizi sağlaması. Kullanıcıların karşılaştığı sorunun zorluk seviyesi ne olursa olsun çözüm üretebilecek kapasitede ve yetkinlikte mutlaka birkaç kişi oluyor.

Uygulamanın özellikle öğrencilere hitap ettiğini düşünüyorum. Çözmekte zorlandığınız herhangi bir sorunun karşısında saatlerce düşünmek yerine sadece fotoğrafını çekin ve Snapsolve kullanıcılarına sorun!

YORUMLAR