Snooker Live Pro 2.1.2 (ios)

Snooker Live Pro

Snooker Live Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snooker Live Pro, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz online bilardo oyunu.

Snooker Live Pro, Amerikan Bilardosu’na göre çok daha zor olan Snooker’ı mobil platforma taşıyan en iyi yapım diyebilirim. Snooker kurallarının birebir uygulandığı ve gerçekte olduğu gibi küçük cepli geniş masaların yer aldığı oyunu gerçek bilardo deneyimi yaşamak isteyen herkese öneririm.

iOS platformunda ücretsiz kategorisinde online bilardo oyunları arasında en iyileri arasında gösterebiliriz Snooker Live Pro’yu. Görseller çoğu bilardo oyununda olduğu gibi üst seviyede ancak asıl oynanış tarafında kalitesini gösteriyor. Gerçek Snooker maçlarının keyfini yaşamamız için kurallardan masalara her şey düşünülmüş.

Sekiz kişiden oluşan turnuvalar, dünya genelinde oyuncularla karşılaştığınız hızlı maçlar, sadece Snooker ustalarının yer aldığı uzman modunun yanı sıra atışlarınızı geliştirmenize yardımcı olan pratik modunu barındıran Snooker Live Pro’da hemen alışabileceğiniz bir kontrol sistemi mevcut. Bilardo oyunlarında çok mühim olan ancak genelde göremediğimiz hassas vuruşlar yapmanızı mümkün kılan sistem de var. İstekayı istediğiniz yöne rahatlıkla çevirebiliyor, istediğiniz şiddette, istediğiniz şekilde, vuruşunuzu yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR