SOR'UN

SOR'UN
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SOR'UN uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan şirketlere tüm şikayet ve geribildirimlerinizi iletebiliyorsunuz.

SOR'UN uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının ülkemizde faaliyet gösteren pek çok şirketin destek bölümüne kolayca ulaşabilmelerine imkan tanıyan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar çok gösterişli olmasa da basit kullanılır bir arayüze sahip olması, aynı zamanda sorunsuz bir şekilde çalışması sayesinde uygulamanın çağrı merkezleriyle uğraşmak istemeyen kullanıcılara yönelik olduğunu söyleyebilirim.

Şimdilik uygulama içerisinde elbette varolan tüm şirketler yer almıyorlar ancak zaman içerisinde gerçekleştirilecek anlaşmalar sayesinde ulaşılabilir hale gelen firmaların sayısı da artış gösterecektir. Uygulama temel olarak herhangi bir firma ile ilgili şikayetinizi direkt olarak yazmanız ve daha sonra o şirketten cevap beklemeniz üzerine kurulu. Bunu gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken mesajınızı yazmak ve göndereceğiniz şirketi seçmek. Gönderilen mesajınız şirkete iletildikten sonra tabii ki cevap bekleme süreci geliyor.

Cevap geldiğinde uygulamanın bildirim desteği sayesinde bundan haberdar olabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın sadece şikayet belirtmek için değil, kampanya ve fırsatlar hakkında bilgi edinmek için de kullanılabildiğini eklemek gerek. Hatta bazı şirketlerin ürünleri için satın alma desteğinin bile sunulması SOR'UN uygulamasını oldukça işlevsel bir hale getiriyor.

Tabii ki uygulamanın aktif olarak çalışması için mobil cihazınızdaki 3G veya Wi-Fi bağlantısının açık olması gerekiyor. Çok fazla kota harcamasının olmaması sayesinde 3G üzerinden uygulamayı kullandığınızda da kotaya dayalı herhangi bir sorunla karşılaşmanız mümkün değil.

Eğer en kolay yoldan şikayet ve taleplerinizi ürün ve hizmet satan firmalara iletmek istiyorsanız SOR'UN'a göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR