Space Marshals 2 1.0.15 (ios)

Space Marshals 2

Space Marshals 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Marshals 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunudur

Space Marshals 2, Pixelbite'ın büyük beğeni kazanan kuşbakısı savaş oyunu serisinin yeni oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Space Marshals 2'de kahramanımız Burton ile maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda bir uzay hapisanesinde tutsak olan suçlular firar etmiş, galaksinin farklı köşelerine dağılmışlardı. Burton ile bu suçluların peşine düşmüş, farklı gezegenleri ziyaret etmiştik. İşte Space Marshals 2'de de bu işe kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Space Marshals 2 bilim kurguyu ve vahşi batıyı harmanlayan kendine has bir atmosfere sahip. Oyuncular suçluları yakalayabilmek için oyundaki bölümlerde zekalarını kullanmak zorundalar. Bazen etrafı mermi gölüne çevirmek en etkili çözüm yolu olmayabiliyor. Kimi zaman siper alarak ilerlemeniz, kimi zaman düşmanlarınızın zayıf noktalarını bulmanız kimi zaman da yerinizi belli etmeden gizlice hareket etmeniz gerekiyor. Oyundaki taktiksel yapı çeşitli ekipmanlarla güçlendiriliyor. Dronelar, özel el bombaları, mayınlar gibi ekipmanlar oldukça işimizi kolaylaştırıyor.

Space Marshals 2 içerisinde birçok farklı silah seçeneğine sahibiz. Oyuncular hem tek elle hem de çift elle kullanacakları silahları bölümlerde yanlarında taşıyabiliyorlar. Space Marshals 2'nin grafikleri serinin ilk oyununda olduğu gibi bir hayli başarılı.

YORUMLAR