Star Rider

Star Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Rider mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Star Rider kolay kontrolleri heyecan dolu bir oynanışla birleştiren basit ve eğlenceli bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Star Rider'da farklı gezegenler arasında yolculuk etmeye çalışan bir uzay gemisini yönetiyoruz. Uzay her ne kadar ıssız bir yer gibi görünse de karşımıza uzay taşı yapmurları çıkıyor ve uzay korsanları bize saldırarak yok etmeye çalışıyor. Bütün bu tehditlerden kurtulabilmek için ise reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor.

Star Rider'da temel amacımız uzay gemimiz sürekli ilerlerken karşımıza çıkan uzay taşlarından kaçmak ve bize doğru gelen düşman füzelerinden kurtulmak. Uzay taşlarını sağa veya sola kayarak atlatabiliyoruz, füzeleri ise dilersek ateş ederek yok edebiliyor, dilersen uzay taşları gibi onlardan kaçabiliyoruz. Oyunda ne kadar uzun süre ilerlersek o kadar yüksek puan kazanmaktayız. Biz altın topladıkça yeni uzay gemilerini açabiliyoruz ve güçlü bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyoruz.