Star Wars Pinball 2 1.1.2 (ios)

Star Wars Pinball 2

Star Wars Pinball 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars Pinball 2, Star Wars teması ile klasik Pinball oyunu birleştirilerek hazırlanan heyecanlı ve eğlenceli bir iOS oyunudur.

Star Wars Pinball 2, isminden de anlaşıldığı üzere klasik pinball oyunu ile Star Wars temasının bir araya geldiği ve oynayarak saatlerce eğlenebileceğiniz heyecanlı bir iOS oyunudur. Oyun içerisinde Star Wars filminin en popüler karakterleri ile karşılaşacaksınız.

Oyundaki amacınız Galaktik İmparatorluğu ile Rebel Birliği arasındaki dengeyi sağlamaya çalışacaksınız. Bunu pinball oynarken kazanacağınız puanlar ile gerçekleştirebilirsiniz. Sade bir pinball oyunu olmayan Star Wars Pinball 2, Star Wars hayranlarının bir araya gelerek iletişime geçebileceği heyecanlı bir oyundur.

Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back temalı masa ile birlikte gelen oyunda, daha fazla masa seçenekleri arasından istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Ayrıca sürekli olarak yeni masa çeşitleri oyuna eklenmektedir. Yüksek kaliteli görüntü efektleri sayesinde heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan oyunda, grafik ve müzikler oldukça etkileyici. Oynanışı hakkında bir şeyler söylemek gerekirse, oynadıkça bağımlısı olacağınız türden bir oyun demek yanlış olmayacaktır. Oyun içerisindeki kontroller gayet basit. Eğer daha önce başka bir pinball oyunu oynadıysanız bunu çok daha rahat anlayabilirsiniz.

Pinball oyunları oynamayı seviyorsanız ve sıkı bir star Wars hayranıysanız, Star Wars Pinball 2 oyununu iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynamak için kesinlikle satın almanızı öneririm.