Stealth Tone 2.0 (ios)

Stealth Tone

2.0
Stealth Tone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stealth Tone uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan sadece 20 yaş altındakileri rahatsız edecek sesler yayınlayabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar, insan kulağının yaşlandıkça belli frekansların üzerindeki sesleri duyamadıklarını gösteriyor ve Stealth Tone uygulaması da tam bu noktada devreye giriyor. Zira uygulamanın çıkardığı sesler sadece 20 yaşın altındaki kişiler tarafından duyulabiliyor ve bu yaşın üstündeki kişilerin büyük çoğunluğu tarafından tespit edilemiyor.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın kolay kullanılır bir arayüzü var ve oldukça basit bir yapıya sahip. Çıkarttığı ince ve rahatsız edici sesin yanında el bombası sesine de sahip olduğu için oldukça ilgi çekici şakalar yapmanıza da olanak tanıyor.

Uygulamanın çıkardığı sesi sadece gençler duyabildiği için, gizli bir şekilde açtığınızda sadece gençlerin rahatsız olmasını sağlayabiliyor ve büyüklerin herhangi bir şekilde buna anlam verememesini sağlayabiliyorsunuz.

Ancak devamlı olarak bu seslerin kullanılmasının kulak üzerinde zararlı olduğu üreticisi tarafından belirtiliyor ve dolayısıyla kısa süreli şakalar haricinde kullanılmasını önermiyoruz. Uygulamanın uygunsuz kullanımının yaratabileceği sağlık sorunları dikkate alınmalı ve kullanımı kısıtlanmalı.

Eğer geniş bir alanda uygulamanın aktif olmasını istiyorsanız mobil cihazınızı bir hoparlöre bağlayabilirsiniz fakat hoparlör kalitesi sesin gerçekten çıkıp çıkmayacağı konusunda belirleyici olacaktır. Her ihtimale karşın uygulamayı kulaklıkla kullanmanızı önermiyorum.

YORUMLAR