Strava Running and Cycling 4.1 (ios)

Strava Running and Cycling

4.1
Strava Running and Cycling
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hem spor takip uygulaması hem de sosyal platform gibi işleyen Strava, kullanıcılar arasında tatlı bir rekabet ortamı oluşturuyor.

Strava özellikle bisiklet kullanıcıları arasında oldukça popüler olan uygulamalardan bir tanesi. Aslında Strava sadece bisiklet sürüşleri üzerine yoğunlaşmıyor; aynı zamanda yürüyüş aktiviteleri esnasında da kullanılabilecek bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Cihazınızın GPS bağlantısını kullanan Strava Running and Cycling yürüyerek veya bisikletinizle aldığınız yolu ayrıntılı olarak haritalıyor. Kaydedilen bu bilgileri daha sonra arkadaşlarınızla paylaşabilir ve arkadaşlarınızın fiziksel aktivite sonuçlarına da göz atabilirsiniz. Bu yönüyle Strava sadece spor asistanı değil aynı zamanda kullanıcıları arasında etkileşim bağı kuran bir sosyal platform.

Uygulamayı kullanarak kendinize kişisel hedefler koyabilir ve daha sonra bu hedeflere ne kadar yaklaştığınızı kontrol edebilirsiniz. Strava'nın en ilgi çeken yanlarından biri de aynı çevrede yaşayan kullanıcılar arasında tatlı bir rekabet ortamı oluşturması. Bir nevi yarışma gibi ilerleyen bu rekabet ortamı kullanıcıları pozitif yönde motive ediyor.

Siz de yürüyüş ve bisiklete binme aktiviteleriniz esnasında kullanabileceğiniz keyifli ve güçlü bir uygulama arıyorsanız Strava'yı denemenizi öneriyorum.