Streaker Run 1.7.1 (ios)

Streaker Run

Streaker Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Streaker Run, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz son derece eğlenceli bir iOS koşu oyunudur.

Streaker Run, koşu oyunlarını sevenler için farklı ve eğlenceli bir alternatif iOS oyunudur. Dünyaca popüler olan Temple Run ve Subway Surfers koşu oyunlarından sonra sayıları hızla artmaya başlayan oyunların bazıları en az popüler 2 uygulama kadar iyi.

Streaker Run, diğer koşu oyunlarına göre biraz daha az detaylı grafiklere sahio olsa bile, oyun yapısı itibbariyle oldukça eğlenceli ve heyecanlı. Oyun içerisindeki amacınız sizi kovalayan adamdan kaçmak. Tabi kaçarken yol üstündeki mücevherleri de toplamalısınız. KAzandığınız mücevherleri kullanarak karakterinize eksta güçlendirici özellikler alabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde koşmak istediğiniz karakteri 9 farklı karakter arasından siz seçebiliyorsunuz.

Oyunda başarılı olabilmek için iyi reflekslere sahip olmanız gerekmektedir. Kolay gibi görünen fakat oldukça zorlayıcı bir oyun olan Streaker Run'da arkadaşlarınızın aldığı puanları geçebilmek için uğraşabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan araçlara binerek zor durumlarda kendinizi kurtarabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • 5 Farklı güçlendirme türü
  • 4 Farklı kullanabileceğiniz araç sayesinde tehlikelerden kurtulma
  • Koşucu olarak seçebileceğiniz 9 farklı karakter
  • Bağımlılık yapıcı sınırsız bir oyun
  • Kolay kontrol sistemi
  • Arkadaşlarınız ile yarışma fırsatı
  • Aldığınız puanları Facebook hesabınız üzerinden paylaşabilme

Oynadığınız koşu oyunlarından sıkıldıysanız veya oynamak için yeni oyun arayışındaysanız, Streaker Run'a bir şans vermenizi öneririm. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun hakkında bilgi alabileceğiniz tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR