Tuvalette Oynayabileceğiniz En İyi Mobil Oyunlar

Tamamen izole bir ortam içersinde konsantrasyonunuzu full kapasite çalıştırabileceğiniz tuvaletler, oyun performansınızdaki yükselişinizle sizi öyle bir etkileyebilir ki, klozet üstü oyun olimpiyatları sizde alışkanlık yaratabilir.

Tuvalette Oynayabileceğiniz En İyi Mobil Oyunlar

Birçok insanın fikrine göre mobil oyunlar yoldayken oynanıyor, ancak gerçek şu ki, mobil oyunlar tuvalet bu iş için tam 7 kat daha fazla tercih edilen bir mekan. Özellikle kendi evimizdeki tuvaletler adeta yeni bir mobil oyun merkezi haline gelmeye başladılar. Olur da, evde tuvalet sırasını bekleyenler yoksa ve siz ideal anı yakaladıysanız belki tuvalete ne için gittiğinizi unutacağınız kadar yoğun bir şekilde kendinizi oyun dünyasına kaptırmanız mümkün.

Bir dönemin en çok tecih edilen tuvalet egzersizlerinden biri olan şampuan ve kremlerin içeriklerini okuma modası mobil cihazlarla tanıştığımızdan beri epey eskidi. Mobil oyunların çeşitliliği o kadar çoğaldı ki, artık tuvalet raflarında kitap ve dergi bile az rastlanan aksesuarlar oldular. Tamamen izole bir ortam içersinde konsantrasyonunuzu full kapasite çalıştırabileceğiniz tuvaletler, oyun performansınızdaki yükselişinizle sizi öyle bir etkileyebilir ki, klozet üstü oyun olimpiyatları sizde alışkanlık yaratabilir.

Peki Tuvalette Ne Tür Oyunları Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle rahat ve huzurlu ortamınızı bozmayacak oyunlar oynamanızda fayda var. Aksiyon dozu aşırı yüksek olan ve ani el kol hareketleri yapmanıza neden olacak oyunlarla yaşayabileceğiniz kazalar, telafisi güç durumlar yaşamanıza neden olabilir. Sert fayansın üstüne çakılacak telefonun ekranı ciddi bir hasar görebilir. Daha sakarsanız mobil cihazınızı klozetin içine düşürme ihtimalinizi de göz ardı etmemelisiniz. O yüzden rahatınızı bozmayacak, sakin ama düşündüren oyunlara ağırlık vermenizde fayda var.

Kendinize Bir Rol Seçin!

Oyun deyip geçmeyin. Size sunulan zengin dünyalardan birini seçip yapmak istediklerinizle uyuşan güzide bir örnek bulduğunuzda psikolojik tatmininiz daha da yükselecektir. Size çıkartacağım oyun listelerini sunarken alışılagelmişin dışında bir yola başvurup ne hissetmek istediğinize ağırlık vereceğim. Elimizdeki seçeneklere gelecek olursak:

  1. Tuvalette Oynayabileceğiniz En İyi Mobil Oyunlar
  2. Dünya'yı Kurtarmak İsteyenler İçin Oyunlar
  3. Kötülük Yapmak İsteyenler İçin Oyunlar
  4. Yönetmekten Hoşlananlar İçin Oyunlar
  5. Klasik Sevenler İçin Emekli Sporu Oyunlar
  6. Son Sözler

YORUMLAR