Swinging Bunny

Swinging Bunny
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swinging Bunny, sallanma yeteneğine sahip bir tavşanın karnını doyurmaya çalıştığınız eğlencelik bir iOS oyunu.

Swinging Bunny, renkli – yüksek kalitede görselleri ve kolay – eğlenceli kontrol sistemiyle hem yetişkinlerin hem de çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bir iOS oyunu ve ücretsiz olarak geliyor. iPhone ve iPad’inizde boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlencelik bir oyun arıyorsanız sevimli tavşanın çöl adasındaki macerasına atılacağınız bu oyunu kesinlikle denemelisiniz.

Boyut olarak düşük olmasına rağmen eğlence dozu yüksek mobil oyunlar vardır ya; Swinging Bunny de bunlardan biri. Oyunun ana karakteri Bugsy (ne yaratıcı isim ama) adında daha gelişimini tamamlamamış sevimliliğiyle sizi sizden alan bir tavşan. Amacınız tahmin edeceğiniz üzere tavşanı olabildiğince fazla havuçla beslemek. Ancak işiniz oldukça zor. Çünkü ıssız bir adadasınız ve adanın çevresinde kaktüs, yılanlar gibi oldukça tehlikeli nesneler var.

Tavşanınızı havuçlarla buluşturmak için iple sallanma yeteneğini kullanıyorsunuz. Ekrana belli aralıklarla basılı tutarak ve parmağınızı zamanında çekerek sallanma hareketini gerçekleştiriyorsunuz. Sallanırken tabii ki az önce bahsettiğim engellere takılmamaya dikkat göstermeniz gerekiyor. Zamanlama hatası yaparsanız oyuna sil baştan başlıyorsunuz. Başlamak demişken oyunun sonu olmadığını, puan kazanma odaklı olduğunu söyliyim.

YORUMLAR