Taichi Panda 1.1.0 (ios)

Taichi Panda

Taichi Panda
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • ÜRETİCİ

    Snail Games

Taichi Panda gerçek zamanlı aksiyon sunan bir rol yapma oyunudur

Taichi Panda izometrik kamera açısıyla oynanan ve gerçek zamanlı savaş sistemine sahip olan hack and slash dinamiklerine sahip bir mobil aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Taichi Panda'da renkli ve fantastik bir oyun dünyasına konuk oluyoruz. Oyundaki temel amacımız bozulmuş olan kozmik dengeyi eski haline döndürmek. Bu iş için gönüllü olan 4 kahramandan birini seçerek oyuna başlıyoruz. Kahramanlarımızın her biri farklı yeteneklere ve oyun stiline sahip. Oyunun ana karakteri olan panda dövüş sanatlarındaki marifetiyle, savaşçı kılıç kullanmadaki ustalığıyla, hazine avcısı sinsiliği, çevikliği ve hançer kullanma yeteneğiyle ve büyücü de sihir kullanmadaki uzmanlığıyla ön plana çıkıyor. BU kahramanlardan oyun stili en çok hoşunuza gideni seçtikten sonra oyunun fantastik dünyasına adım atıyorsunuz ve görevleri yapmaya başlıyorsunuz. Görevler tamamlandıkça tecrübe puanı ile ödüllendiriliyorsunuz. Kazandığınız tecrübe puanları birikerek seviye atlamanıza yardımcı oluyor. Seviye atladığınızda ise kahramanlarınızı geliştirebiliyorsunuz, kahramanınıza yeni yetenekler kazandırabiliyorsunuz ve daha güçlü silah ve zırhları kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde çok sayıda büyülü silah ve ekipman sizi bekliyor.

Taichi Panda'da bolca aksiyon bulabilirsiniz. Oyunu dilerseniz tek başınıza veya arkadaşlarınızla ortak bir şekilde senaryo modunda oynayabiliyor, bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyor veya dilerseniz PVP karşılaşmalarında diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz. Zengin bir içeriğe sahip olan Taichi Panda sevimli kahramanları, güzel grafikleri ve bolca aksiyon içeren oyun yapısıyla beğeninizi kazanabilir.

YORUMLAR