2023 Yılında Vizyona Girecek En İyi Filmler

2023’e sayılı günler kalmışken sizler için yeni yılda vizyona girecek en iyi filmlerin listesini oluşturduk. İşte 2023 yılında vizyona girecek en iyi filmler!

2022 yılında sinema dünyası vizyona giren filmlerle dikkat çekti.  2023 yılındaysa 2022’de olduğu gibi çok etkileyici filmlerin vizyona gireceğini söyleyebiliriz. Senaryosu, oyuncu kadrosu ve oyunculuk performanslarıyla film severleri etkileyecek birçok yapım şimdiden merakla bekleniyor. Yıldız oyuncu kadrosuyla 2023’e daha girmeden bizleri merakta bırakan filmlerin listesini sizler için derledik.

2023 Yılında Vizyona Girecek En İyi 10 Film

  • Babylon
  • Shazam! Fury of the Gods
  • Guardians of the Galaxy Vol.3
  • Indiana Jones and the Dial of Destiny
  • Aquaman and the Lost Kingdom
  • Spider- Man: Across the Spider- Verse
  • Mission: Impossible- Dead Reckoning: Part One
  • John Wick: Chapter 4
  • Ant- Man and the Wasp: Quantumania
  • Avatar: The Way of Water

1. Babylon

2023 yılında vizyona girecek en iyi 10 film listemizin ilk sırasında Babylon yer alıyor. Babylon aslında 25 Aralık 2022’de vizyona girecek. Ancak yılın son haftasına denk geldiği için 2023’te çok konuşulacak bir film olacağı şimdiden belli diyebiliriz. Bu film, 1920 yılındaki Hollywood’unu konu ediniyor. Filmin yönetmenliğini Damien Chazelle yapmıştır.

2. Shazam! Fury of the Gods

17 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek “Shazam! Fury of the Gods” filminde ünlü oyuncu Zachary Levi yer alıyor. Filmde Shazam isimli süper kahramanın hikayesi anlatılıyor. Shazam! 6 Güç filminin devamı niteliğini taşıyor.

3. Guardians of the Galaxy Vol.3

5 Mayıs 2023 tarihinde Guardians of the Galaxy Vol.3 vizyona girecek. Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü filmidir. Daha önce filmin iki serisinde yönetmenlik yapan James Gunn, Guardians of the Galaxy Vol.3’ünde yönetmeni olacak.

4. Indiana Jones and the Dial of Destiny

Indiana Jones and the Dial of Destiny filmi, 30 Haziran 2023 tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Filmin yönetmen koltuğunda James Mangold oturuyor. Film, 1969 yılında Amerikalı arkeolog olan Indiana Jones’un Uzay Yarışı’na katılmasını konu anlatıyor.

5. Aquaman and the Lost Kingdom

25 Aralık 2023 tarihinde sinemaseverlerle buluşacak olan Aquaman and the Lost Kingdom filminin yönetmenliğini James Wan yapıyor. Film, DC Comics’ten uyarlanmıştır. Aquaman karakterinin olduğu Amerikan kökenli süper kahraman filmidir. Meraklılarının 2023 sonuna kadar beklemesi biraz zor olacak gibi duruyor. 

6. Spider- Man: Across the Spider- Verse

Spider- Man: Across the Spider- Verse, 2 Haziran 2023'te gelecek. Animasyon tarzında beyaz perdede yer alacak filmin yönetmenleri; Justin Thompson, Joaquim Dos Santos ve Kemp Powers. Radyoaktif örümcek tarafından ısırıldıktan sonra özel yeteneklere sahip olan Miles Morales’in maceralarına anlatılacak.

7. Mission: Impossible- Dead Reckoning: Part One

14 Temmuz 2023’te vizyona girecek Mission: Impossible- Dead Reckoning: Part One, aksiyon sahneleriyle şimdiden çok merak ediliyor. Filmi Christopher McQuarrie yönetiyor. 60 yaşındaki ünlü oyuncu Tom Cruise filmde başrolde oynayacak.

8. John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4 filmi, 24 Mart 2023 tarihinde izleyicisiyle buluşacak. Filmde köpeği öldürülen eski suikastçının tekrar yeraltı dünyasına girerek orada yaşadığı maceraları anlatıyor. Aksiyon severlerin nefeslerini tutarak izleyici filmin yönetmenliğini; Chad Stahelski yapmıştır.

9. Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Marvel dünyasının sevilen süper kahramanı Ant-Man’in 3. serisidir. Ant- Man and the Wasp: Quantumania filmi, 17 Şubat 2023 tarihinde vizyona girecek. Filmin önceki serilerinde yönetmenlik koltuğunda oturan Peyton Reed bu yapımda da yer alıyor.

10. Avatar: The Way of Water

2023’te vizyona girecek film listemizin sonunda Avatar: The Way of Water filmine yer veriyoruz. 16 Aralık 2022’de vizyona girecek olsa da yılın son günlerine denk geldiği için yine 2023'ün konuşulan filmleri arasında yerini alacak gibi duruyor. James Cameron’un yönetmenliğini yaptığı film, destansı bilim kurgu türündedir.

2023 yılında beyaz perdede nefesinizi tutup heyecanla izleyebileceğiniz filmleri listeledik. Ayrıca Mutlaka İzlemeniz Gereken En İyi 14 Anime Dizi ve Film Önerisi başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz En İyi 9 Uygulama
İNTERNET

Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz En İyi 9 Uygulama

Çoğu kullanıcının tercihi her ne kadar geleneğe bağlı kalmak olsa da ücretsiz film izleme uygulamaları ya da ücretsiz film izleme programları giderek yaygın hâle geliyor ve insanların büyük bir kısmı alışkanlıklarından gün geçtikçe kopuyor.

Netflix Gizli Kodları: Gizli Dizi ve Filmlere Erişim
İNTERNET

Netflix Gizli Kodları: Gizli Dizi ve Filmlere Erişim

Hiç şüphesiz en iyi flim, dizi ve belgesel izleme platfomalarından Netflix, her geçen gün kullanıci sayısını arttırmakta. Özellikle büyük rakibi Disney Plus gibi platformlar Netflix'deki kaliteli içerik sayısına yetişemedi.

YORUMLAR