Tarif Dükkanı

Tarif Dükkanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    217

  • Üretici

    SolidICT

Tarif Dükkanı uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda yemek tarifleri satın alabilir, kendi tariflerinizi satabilirsiniz.

Tarif Dükkanı uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yemek tarifleri uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Hem tasarımı hem de yenilikçi yapısı ile oldukça ilginç bulacağınıza inandığım uygulama, bilhassa yemek meraklılarının hoşuna gidecektir. Fakat onu klasik yemek tarifi uygulamalarından ayıran noktalar da mevcut.

Zira uygulama sadece yemek tarifleri sunmuyor ve size de kendi tariflerinizi girme olanağı veriyor. Uygulama içerisine eklediğiniz yemek tariflerini istediğiniz fiyat üzerinden diğer kullanıcılara satabiliyorsunuz. Bu satış işlemleri için uygulamada mevcut olan altın birimi kullanılıyor ve kazandığınız altınları yeni tarifler açmak için kullanabiliyorsunuz.

Tabii ki altınları nasıl kazanacağınızı merak ediyorsunuzdur. Uygulamanın içerisine koyduğunuz tariflerin alınmasıyla veya uygulamada ara ara denk geleceğiniz çeşitli görevler vasıtasıyla sanal altınlarınızı kazanabilir ve diğerlerinin tariflerini kolayca açabilirsiniz.

Uygulamada bulunan tariflerin açıklamaları, görselleri, malzemeleri ve diğer ipuçları anlaşılır şekilde hazırlandığı için açtığınız tariflerden de memnun kalacağınıza inanıyorum. Zira uygulamanın arayüzünde gerekli olan tüm buton ve navigasyon öğeleri oldukça güzel bir şekilde konumlandırılmış.

Tabii ki uygulamanın çalışması için aktif bir internet bağlantısı gerekli. Eğer sıradan tarif uygulamalarından sıkıldıysanız ve farklı kişilerin farklı tariflerine göz atmak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR