Tasty

2.7
Tasty
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya mutfağından lezzetleri keşfedin.

Tasty, Dünya mutfağını tanımak, farklı lezzetler keşfetmek isteyenlerin dikkatini çekecek yemek tarifleri uygulaması. 3000’in üzerinde yemek tarifi içeren uygulamayla özel günlerde sevdiklerinize farklı lezzetler hazırlayarak onları şaşırtabilirsiniz. Tariflerin hepsi adım adım hem resimli hem de videolu olarak listeleniyor. Geniş filtreleme seçeneğiyle farklı beslenme tarzlarına uyan menüleri de rahatlıkla hazırlayabiliyorsunuz.

Dünya genelinde en fazla çeşidi barındıran birbirinden lezzetleri yemeklerin piştiği Türk mutfağının dışına çıkıp Dünya mutfağından farklı lezzetler arayanlara yönelik bir iOS uygulaması Tasty.

Hem iPhone hem de iPad’de kullanılabilen yemek tarifleri uygulamasında tarifleri sosyal plana, mutfağınızdaki malzemelere, zorluk seviyesine, pişirme/hazırlama süresine vs. ayırabiliyorsunuz. Glutensiz, vegan, düşük karbonhidratlı, sağlıklı, lezzetli gibi kişiye özel beslenme tarzlarına en uygun yemek tariflerini filtrelemeyle bulabiliyorsunuz. Kişiselleştirilebilir bir uygulama olduğunu da belirtmek gerek. Örneğin; Et sevmediğinizi belirttiğinizde etli tüm yemek tarifleri otomatik olarak gizleniyor.

YORUMLAR