Kadınlar İçin Olmazsa Olmaz Mobil Uygulamalar

Mobil cihazlar hayatımıza girdiğinden beri teknolojinin bize iyi mi yoksa kötü mü geldiğiyle ilgili sürekli devam eden bir tartışma var. Belki iki tarafın da haklı olduğu noktalar vardır fakat ben daha çok olumlu yönlerine odaklanmamız gerektiğini düşünen

Kadınlar İçin Olmazsa Olmaz Mobil Uygulamalar

Mobil cihazlar hayatımıza girdiğinden beri teknolojinin bize iyi mi yoksa kötü mü geldiğiyle ilgili sürekli devam eden bir tartışma var. Belki iki tarafın da haklı olduğu noktalar vardır fakat ben daha çok olumlu yönlerine odaklanmamız gerektiğini düşünenlerdenim.

Ben bir kadın olarak cep telefonlarının ve internetin hayatımızı çok fazla kolaylaştırdığını düşünüyorum. İhtiyacımız olan her bilgiye anında ulaşabilmek, özellikle de çalışan kadınlar için çok büyük bir nimet. Örneğin işten eve döndünüz ve çabucak ne yemek yapabilirim diye düşünüyorsunuz. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan yemek tariflerine bakmak. Veya diyelim ki güzellikle ilgili hızlı ipuçlarına ihtiyacınız oldu, açın anında internetten bakın. Kısacası internet ve mobil cihazlar zaman zaman gerçekten hayat kurtarıcı olabiliyor.

Ben de bugün bu sebeple kadınlar için hayat kurtaran, olmazsa olmaz mobil uygulamaları derledim. Hem Android hem de iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu çeşitli uygulamalar hayatın pek çok alanında sizlere yardımcı olmak için tasarlanmış. Siz de bu uygulamaları kullanarak kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. İndirmeye de Güzelleşelim.com'un mobil uygulamalarından başlayabilirsiniz!

YORUMLAR