Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run 3.0.1 (ios)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run ile Ninja Kaplumbağalar mobil cihazlarımıza konuk oluyor

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz resmi bir Ninja Kaplumbağalar oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize indirebileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run'da Ninja Kaplumbağalar'ı yöneterek New York şehrini tehlikelerden arındırmaya çaba veriyoruz. Oyuna Donatello, Raphael, Leonardo veya Michelangelo adlı kahramanlarımızdan birini seçerek başlıyoruz ve binaların çatılarının üzerine çıkarak düşmanlarımızla yüzleşiyoruz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run'daki temel amacımız sürekli koşan kahramanımızı yöneterek yeşil enerji kürelerini toplamak, yolumuza çıkan düşmanları yok etmek ve binaların arasındaki boşluklara düşmeden oyuna devam etmek. Bütün bu işleri tek dokunuşla gerçekleşitrmemize imkan tanıyan Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run kolay ve rahat bir oynanış sunuyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run sadece çatılar üzerinde kahramanlarımızla koşmuyoruz, bunun yanında çeşitli araçları da kullanabiliyoruz. Kamplumbağalarımızı kişiselleştirebilmemiz için bize farklı kostüm seçenekleri sunuluyor. Oyunda ilerledikçe silahlarımızı ve ekipmanlarımızı geliştirebilmekteyiz.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Rooftop Run'da Ninja Kaplumbağalar çizgi filmlerinden tanıyacağınız sürpriz karakterlere de rastlayabiliyorsunuz.