Tep

Tep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tep uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden spor takibi yapabilir, bir yandan da sanal bebeğinizi mutlu edebilirsiniz.

Tep uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının spor aktivitelerini takip etmek için kullanabilecekleri ve bunun yanında kendilerini spor için motive edebilecekleri oldukça ilginç uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, spor bileklikleri ile de uyumlu bir şekilde çalışarak daha doğru sonuçlar almanıza yardımcı oluyor.

Uygulama tahmin edebileceğiniz gibi GPS üzerinden konum takibinizi yapıyor ve aldığınız mesafe, attığınız adımlar, ortalama hızınız, yaktığınız kalori ve rotanız gibi pek çok bilgiyi raporlar halinde tutarak daha sonra incelemenizi sağlayabiliyor. Lakin bu iş için sizi motive etmek amacıyla içerisinde sevimli bir zürafanız var. Zürafa ne alaka diyebilirsiniz ancak bu sanal hayvanımız, biz spor yaptıkça daha mutlu oluyor ve etrafa neşe saçıyor. Spor yapmayı unutursanız da mutsuz olarak karalar bağlıyor.

Dolayısıyla zürafanızı sağlıklı ve mutlu tutabilmek için daima sporunuzu vaktinde yapmanız, spor sonucunda aldığınız ödülleri kullanarak onu ödüllendirmeniz gerekiyor. Böylelikle size keyifli bakışlar atan sanal zürafanız, ona bakmamanız halinde zayıflıyor ve giderek daha karanlık, daha pis bir ortamda yaşamaya başlıyor.

Spor aktivitelerinizi tamamladıktan sonra zürafanızla birlikte bir istatistik resmi hazırlayabiliyor, bu resmi de sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabiliyorsunuz. Oldukça motive edici ve spora heveslendirici bir yapıya sahip olan uygulama, özellikle spor yapmaya üşenenler için biçilmiş kaftan diyebilirim.