The Boomerang Trail

The Boomerang Trail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Boomerang Trail, iOS cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir bulmaca oyunu arayan herkesin denemesi gereken yapımlar arasında.

The Boomerang Trail hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Avusturalya'nın kültürel öğeleri üzerine kurulu olan bu oyunda bölümlere serpiştirilmiş olan puanları bumerangımızı kullanarak toplamaya çalışıyoruz.

Tahmin ettiğiniz gibi bunu gerçekleştirmek çok da kolay olmuyor. İlk birkaç bölüm oyunseverleri oyuna ısındırmak için kolay bir yapıda sunuluyor. Hamlığımızı attıktan ve oyun dinamiklerine alıştıktan sonra karşımıza çıkan bölümler adeta tüm nişan alma becerilerimizi sınıyor. Nişan almak için bumerangı tutup çekmek ve yönünü ayarlamak yetiyor. Bu bağlamda oyunun kontrol mekanizmasının son derece iyi çalıştığını söyleyebilirim.

Bazı bölümlerde karşımıza engeller konuyor. Bumerangımızı bu engellerin etrafından dolaştırarak puanları toplamamız gerekiyor. Elimizde sınırlı sayıda bumerang olduğu için atışlarımızı çok iyi bir şekilde planlamalıyız. Bumeranglarımız bittikten sonra bölümde hala toplanmamış puan varsa yapacağımız tek şey o bölüme baştan başlamak.

20 farklı bölüm sunulan The Boomerang Trail, beceri oyunlarından hoşlananların mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.