The Settlers

The Settlers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gameloft tarafından strateji tabanlı olarak geliştirilen The Settlers yapımı, masaüstünden hatırladığımız Age of Empires serisinin mobil platformdaki hali.

Age of Empires tarzı bir mobil oyun olan The Settlers, çeşitli hedeflere ulaşmak ve bölgenizi geliştirmek için çabaladığınız bir strateji oyunu. Oyunda bulunan Romalılar, Vikingler ve Mayalar gibi karakter ve ekip seçenekleri ile savaşarak büyüyorsunuz ancak isterseniz bu ekipler ile iş birliğine de gidebiliyorsunuz.  Savaşırken gücünüzü artırmak için etraftan hammadde toplayabiliyor, maden çıkarabiliyor ve gücünüze göre istediğiniz yerleri işgal edebiliyorsunuz. Hedefinize ulaşmak için oyunda ticaret yapmak, ittifak kurmak ve işgal etmek gibi önünüzde bir çok seçenek bulunuyor.

The Settlers oyunu kısaca iOS platformunda ordunuzu kurduktan sonra güçlü bir imparatorluk kurmak için birçok çaba sarfettiğiniz bir yapım. Farklı binalar ve yerleşkeler kurarak büyüdüğünüz, karşınıza geleni yıktığınız ve cebinizi para ile doldurduğunuz bir oyun olan The Settlers, antik bir çağda geçiyor ve her şeyin tarihi geçmiş durumda. 3 kıtaya kadar hükmedebileceğiniz bu yapımda, sosyal, kültürel, ekonomik ve askeri idare tamamen sizin elinizde.

Çoklu dokunmatik desteği bulunan The Settlers oyunu Gameloft tarafından geliştirilen bir strateji oyunu, bu yüzden grafiklere pek laf edemiyoruz. Ancak oyun çoklu dokunmatik kullanımı var dese de oynarken hafif bir zorlanma oluyor. Retina ekran desteği de bulunan yapımda çoklu oyuncu desteği mevcut.

YORUMLAR