The Troopers 1.0.1 (ios)

The Troopers

The Troopers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Troopers, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

The Troopers, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir strateji oyunudur. Kendi takımınızı toplayarak eşsiz savaşlara katıldığınız oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkan The Troopers, taktiksel savaşların ve harika atmosferin yer aldığı bir oyundur. Bağımlılık yapıcı etkiye sahip bir oyun olan The Troopers ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Farklı birimlerin yer aldığı oyunda aksiyonu bol savaşlara dahill oluyor ve stratejik bilginizi sonuna kadar test ediyorsunuz. Öfkeli ve casus askerlerin yer aldığı oyunda kendi takımınızı kurmalı ve sürekli geliştirmelisiniz. Stratejik bir oynanışa sahip olan oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Beğenerek oynayabileceğinizi düşündüğüm The Troopers'ı mutlaka denemelisiniz. Yüksek kaliteli görselleriyle de ön plana çıkan The Troopers'ı sakın kaçırmayın.

The Troopers oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR