Things

Things
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Things, yaşantınızı adım adım planlayarak hiç bir şeyi unutmamanızı sağlayan kullanımı kolay bir iOS görev yönetimi uygulaması.

Things, iPhone ve iPad kullanıcılarının kolayca kullanabileceği profesyonel ve gelişmiş bir görev yöneticisi. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ve bir görev yönetisinde arayacağınız tüm özellikleri barındıran Things'in tek olumsuz yanı ücretli ve biraz pahalı olması.

Yaklaşık 20 TL karşılığında satın alabileceğiniz uygulama daha çok profesyonel olarak iş dünyasında çalışan ve yoğun bir çalışma ortamı olan kişiler için işe yarayabiliyor.

Yapacağınız her şeyi uygulama üzerinde planlayarak hem unutmamanızı hem de not almanızı sağlayan Things'e para ödemeden önce daha basit ve az özellikle fakat ücretsiz alternatiflerine de bakabilirsiniz.

Eğer çok gelişmiş ve profesyonel bir görev yöneticisi arıyorsanız Things'in özelliklerini kontrol ettikten sonra sizi memnun edeceğini düşünürseniz satın alarak kullanmanızı tavsiye ederim.

iPhone ve iPad dışında Apple Watch desteği de sunan uygulama sayesinde yapacaklarınızı sürekli planlayın. Adeta bir kişisel asistanınız gibi sürekli yanınızda hissedeceğiniz uygulama, hem kullanım kolaylığı hem de sunmuş olduğu güçlü özellikler ile bir adım öne çıkmayı başarıyor.

iOS mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir görev yönetimi uygulaması arıyorsanız ve bunun için bir miktar parayı da gözden çıkarmayı düşünüyorsanız, Things sizin için ideal bir uygulama olabilir.

YORUMLAR