TIDAL 1.11.2 (ios)
TIDAL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    TIDAL

TIDAL, yerli ve yabancı 40 milyondan fazla şarkı ve 90 binin üzerinde video klibi bünyesinde barındırıyor.

TIDAL, yerli ve yabancı 40 milyondan fazla şarkıyı kayıpsız kalitede dinleyebileceğiniz, 90 binin üzerinde video klibi yüksek kalitede izleyebileceğiniz çevrimiçi müzik platformu. Rihanna’nın son albümü ANTI’yi ücretsiz indirmeye açmasıyla merak uyandıran servis benzerlerinde olduğu gibi abonelik modelli çalışıyor ve ücretsiz olarak 60 gün tüm içeriğinden faydalanabiliyorsunuz.

Kayıpsız müzik albümlerinin yanı sıra yüksek kalitede klipleri bünyesinde barındıran TIDAL, oldukça sade arayüzle geliyor. Tek dokunuşla favori sanatçınızın hit parçalarına, tüm albümlerine, video kliplerine, biyografisine, radyo istasyonuna ulaşabiliyorsunuz. Rahatsız edici reklamların yerleştirilmediği arayüzden parçaları indirip çalma listesi oluşturmak oldukça rahat.

Müzik dünyasından son gelişmeleri, röportajları takip etme imkanı da tanıyan TIDAL’in tek kötü yanı fiyat politikası. Spotify, Apple Music ve diğer servislerde olduğu gibi yabancı para = TL cinsinden değil. Hal böyle olunca premium üyelik için aylık 12.99 TL gibi bir fiyat çıkmış. Kayıpsız kalitede müzik dinlemek istiyorsanız 27.99 TL gibi uçuk bir ücret çıkıyor. Lakin dediğimiz gibi ara sıra da olsa albümlerini ücretsiz indirmeye sunan popüler sanatçılar çıkıyor. Yabancı albümleri takip eden biriyseniz kıyıda köşede kalmasında fayda var.

YORUMLAR