Titan Quest 1.0.0 (ios)

Titan Quest

Titan Quest
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titan Quest, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz hack and slash oyunu.

Titan Quest, 2006’da çıkmış aksiyon rol yapma hack and slash oyununun mobil platforma uyarlanmış sürümü. Kahramanların yerine geçip yaratıklarla dövüştüğümüz oyunda Yunanistan, Mısır, Çin, Babil gibi antik uygarlıkları keşfediyoruz. Amacımız hapsedildikleri yerden kaçmayı başaran ve dünyayı kötülükle kaplamak isteyen titanları durdurmak. Tanrıların tek başına durdurmayı başaramadığı güçleri yenmek kolay olmayacak.

En iyi hack and slash oyunları arasında gösterilen Titan Quest’in mobil sürümü ilk olarak iOS platformunda indirilmeye sunulmuş. Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilir olan oyun ücretli olarak geliyor ki eski efsane bir oyun olduğunu düşündüğümüzde satın alınabilirliği var. Oyuna geçecek olursam; Oyunun PC sürümünü oynadıysanız aynı atmosfer yansıtıldığından hemen oyun içerisine gireceğinizi düşünüyorum. Oynamadıysanız da hack and slash türünü seviyorsanız keyif alacağınızı söyleyebilirim.

Olabildiğince geniş, açık dünya oyunu olarak karşımıza çıkan Titan Quest, 80 farklı mitolojik yaratık (Gorgonlar, Minotorlar, Kikloplar ve daha nicesi), binlerce keşfedilebilir obje, 30 farklı karakter sınıfı, 150 farklı karakter yeteneği ile dopdolu içerik sunuyor. 60 saatten fazla oynanış süresi sunan oyunda buluta kaydetme seçeneği de mevcut.

YORUMLAR