Transformers Legends

Transformers Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Transformers Legends, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici bir savaş kartı oyunudur.

Popüler çizgi film, sinema filmi ve bilgisayar oyunu Transformers, mobil oyun geliştiricisi Mobage tarafından hazırlanan savaş kartları oyunu Transformers Legends ile bundan böyle iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde de oynanabilecek.

Özellikle savaş kartı oyunlarını seven kullanıcıların ve Transformers hayranlarının beğenerek oynayacaklarını düşündüğüm Transformers: Legends, Transformers evrenindeki tüm karakterleri sizler için bir savaş kartı oyununda bir araya getiriyor.

Oyuna başlarken öncelikle dünyayı koruyan ve iyiliğin temsilcisi Autobot'ları mı? yoksa dünyayı yok etmeye çalışan ve kötülüğün temsilcisi Desepticon'ları mı? seçeceğinize karar vermelisiniz.

Sonrasında kendi takımınızı oluşturacak ve bir yandan düşmanlarınızla savaşırken bir yandan da kendinizi düşmanlarınıza karşı savunacaksınız. Tüm bunları yaparken yeni savaş kartları ve özel eşyalar da keşfedeceksiniz.

Savaş alanında düşmanlarınıza üstünlük kurabilmek için sürekli olarak kartlarınızı geliştirmeniz ve sahip olduğunuz en güçlü karakterlere takımınız içerisinde yer vermeniz gerekmektedir.

Dünya'nın kaderinin tamamen sizin elinizde olduğu Transformers Legends'da ya dünyayı koruyacak ya da dünyayı yok edeceksiniz. Tarafınızı hemen seçin ve oyuna başlayın.

Transformers Legends Özellikleri:

  • Takımınızda yer alan tüm kartları özelleştirme ve geliştirme
  • Autobot'larla dünyayı koruyun veya Decepticon'larla dünyayı yok edin.
  • Arkadaşlarınızla 9'a 9 takım savaşlarına girin
  • Yüzlerce Transformers karakteri ve keşfedilecek özel eşyalar
  • Düzenli olarak organize edilen etkinliklerle özel kartlar kazanma şansı